Siguenos
iBookstore
Android app on Google Play
Like Us
Un programa de
Земля має чарівного астероїда-друга!
28 de June de 2016, Kiev

Космос є темним і порожнім місцем, але це не означає, що в ньому потрібно бути самотнім. Газові гіганти — Юпітер, Сатурн, Уран і Нептун — подорожують космічним простором з десятками супутників.

Земля, як усім добре відомо, має Місяць. І ось виявляється, що протягом більш ніж сотні років вона також насолоджується компанією ще одного маленького, але вірного друга — астероїда!

Цей несподіваний друг має позначення 2016 HO3. Він був відкритий у квітні. По мірі свого обертання навколо Сонця цей астероїд також описує кола навколо Землі! Це добре видно на нижченаведеному відео, де наша планета умовно показана нерухомою. https://www.youtube.com/watch?v=SbbAnVU4rmY&feature=youtu.be

Маленький астероїд знаходиться занадто далеко від Землі, щоб бути справжнім супутником, подібним до Місяця. Тому його називають "квазі-супутником". Проте він, здається, дуже відданий нам: вже понад сотню років він не віддаляється від нас більше, ніж на чверть відстані між Землею і Сонцем, і буде продовжувати дотримуватися такого "режиму" ще протягом декількох століть.

Відстань, на яку "квазі-супутник" може наближатися до нас, складає 14 мільйонів кілометрів, що у 38 разів перевищує відстані від Землі до Місяця. Це означає, що наш космічний "компаньйон", безумовно, не становить загрози для людей.

 

Полювання на астероїди

Ми об'єдналися з обсерваторією Лас Кумбрес для створення чудового нового веб-сайту, який дозволяє відстежувати астероїди. Сайт був розроблений до Дня Астероїда, який відзначили 30 липня 2016 г. Приєднуйтесь до нас! http://asteroidday.lcogt.net

Cool Fact

Ми не знаємо, наскільки великий астероїд 2016 HO3, але вчені вважають, що його розмір не більший за довжину футбольного поля.

Share:

More news
14 September 2020
10 September 2020
3 September 2020

Fotografías

¡La Tierra tiene un adorable amigo asteroide!
¡La Tierra tiene un adorable amigo asteroide!

Printer-friendly

PDF File
966,1 KB