Siguenos
iBookstore
Android app on Google Play
Like Us
Un programa de
Спляча красуня прокидається від сну у далекому космосі
24 de January de 2014, Vinnytsya

На відстані у 500 мільйонів миль (805 мільйонів кілометрів), де простягаються найтемніші куточки космічного простору нашої Сонячної системи, спрацьовує будильник. Він будить маленький космічний апарат від сну, який тривав два з половиною роки. Цей маленький космічний апарат називається Розетта. За 10 років подорожі космічним простором, подолавши 800 мільйонів кілометрів, Розетта прокинувся у понеділок цього тижня і готовий відновити свою місію до комети 67Р/Чурюмова-Герасименко.

Розетта живиться від сонячних променів, які передають апарату сонячну енергію. Таким чином, чим більше апарат віддаляється від Сонця, тим менше енергії він отримує. Тридцять один місяць тому, Розетта дуже віддалився від Сонця і знаходився поблизу планети Юпітер. У цей час довелося приспати його, щоб зберегти енергію.

Подорожуючи 10 років у космічному просторі Сонячної системи, апарат пролітав повз Марс та Землю декілька разів і навіть відвідав декілька астероїдів, і нарешті, Розетта вийде на фінішну пряму своєї місії у цьому році.

У серпні Розетта досягне комети і почне рухатися по її орбіті. Упродовж двох місяців космічний апарат зробить детальну карту поверхні комети, відшукає місце для посадки зонда, що має назву Філей (FEE-lay). Посадка запланована на 11 листопада, і це буде перша будь-коли відома спроба здійснення посадки на комету!

Якщо ця ризикована місія пройде успішно, людство буде винагороджене. У зв’язку із особливостями своєї будови, комети схожі на капсули часу, вони містять реліктову речовину, яка існувала на початку формування нашої Сонячної системи. Вивчення цієї речовини допоможе нам зрозуміти, як утворився наш Всесвіт.

Cool Fact

Цікаво знати

Через те, що Розетта знаходиться на дуже великій відстані від Землі, інформація від космічного апарата до нас пересилається приблизно за 50 хвилин!

Share:

More news
14 September 2020
10 September 2020
3 September 2020

Fotografías

Una Bella Durmiente despierta de su sueño en el espacio profundo
Una Bella Durmiente despierta de su sueño en el espacio profundo

Printer-friendly

PDF File
975,9 KB