Siguenos
iBookstore
Android app on Google Play
Like Us
Un programa de
Космічна приливна хвиля розбудила сплячі галактики
11 de May de 2015, Vinnytsia

Відстань до найближчої зорі від Сонячної системи становить 40 мільйонів кілометрів. Але, незважаючи на величезні відстані між зорями вони все одно групуються. Планети обертаються навколо зір, зорі живуть в галактиках, а галактики часто живуть в скупченнях з іншими галактиками.

Скупчення галактик схожі на міста, де тисячі галактик упаковані разом. Вони включають в себе поєднання яскравих молодих галактик і "сплячі" галактики, які давно перестали створювати нові зірки.

Протягом мільярдів років галактики в скупченнях зливалися з сусідніми скупченнями і розросталися міста, поглинаючи найближчих сусідів. Якщо відбудеться величезний викид енергії, то постраждають усі галактики скупчення. На знімку зображена ударна хвиля, створена шляхом злиття двох скупчень відомих під іменем Sausage Cluster.

Ударна хвиля проходить через скупчення як приливна хвиля на Землі. Але досі немає ніяких доказів, що саме це вплинуло на стан галактик.

Астрономи з'ясували, що сон галактик був трансформований цими ударними хвилями. Це викликало нове життя в галактиках шляхом перезапуску зореутворення.

Це схоже на помішування ложечкою в чашці молока із какао-порошком для приготування гарячого шоколаду. Галактична матерія приходить в рух, що, врешті-решт, призводить до утворення потужних газових хмар. Це життєво важливі інгредієнти для народження нових зірок.

На жаль, такі потрясіння призводять тільки до короткочасного збільшення числа нових зірок. Космічна приливна хвиля призводить до народження масивних зірок, які живуть тільки короткий час перед вибухом як наднова!

Cool Fact

Цікавий факт

Кожне скупчення галактик поблизу нашої Галактики пережило ряд злиттів за час свого існування.

Share:

More news
14 September 2020
10 September 2020
3 September 2020

Fotografías

Un tsunami cósmico despierta galaxias durmientes
Un tsunami cósmico despierta galaxias durmientes

Printer-friendly

PDF File
907,6 KB